0312 490 43 43 info@muratoglugrup.com

MURATOĞLU GRUP

1960 Ankara doğumlu. Aslen Çorum- Alaca’lı olan iş adamı evli ve iki erkek çocuk babasıdır.

İş hayatına 1974 yılında seyyar satıcı olarak başlamış daha sonra meyve sebze ticareti ile iş hayatına devam etmiştir. Şuan halen aktif olarak meyve, sebze ticaretine devam etmektedir.

Bu iş kolu dışında ise 2002 yılında İlkim inşaatı kurarak inşaat sektörüne ve Muratoğlu Faktoring’ i kurarak Finans sektörüne girmiş ve her sene Ankara’da ki vergi rekortmenleri sıralamasına girmiştir. 2008 yılında ise çocuklarını destek vererek hizmet sektörüne yönlendirmiştir, günümüzde hala işletmeye devam edilen Joyland markasını kurmuşlardır.

2011 yılında Eğitim sektöründe çocuklarını destekleyerek Pi Koleji’nin açılışını gerçekleştirmiştir. 2012 yılına gelindiğinde ise asıl iş kolu olan meyve, sebze ticaretini büyütmek amacı ile Antalya ilinde 150 dönüm arsa üzerine sera kurarak Muratoğlu Tarım markası ile üretim ve ihracata başlamıştır.

İş Hayatı dışında ise 1984 -1999 yılları arasında ankara manav ve balıkçılar odası başkanlığı yapmış ve onursal başkan olarak görevini devretmiştir. 2004-2012 tarihleri arasında Ankara Ticaret Odası meclis üyeliği görevinde bulunmuştur.

Balgat nakliyat Ankara Kız Yurtları Ankara Kız Yurdu Ankara Kız Yurdu Ankara dedektiflik bürosu Ankara Kız Yurdu Ankaradaki Oteller Ankara Özel Kız Yurdu