0312 490 43 43 info@muratoglugrup.com

Pİ KOLEJİ EĞİTİM HİZMETLERİ

Pi Okulları'nın Eğitim felsefesi tek kelime ile mükemmeliktir. Çağdaş bir anlayışa sahip olan eğitim anlayışımızda disiplin olmazsa olmazımızdır. Sürekli yenilik, sürekli başarı, sürekli gelişim ve eleştiri-özeleştiri temel mantığımızdır.

Amacımız öğrencilerimize sorunsuz bir dünya sunmak kesinlikle değildir. Tam tersi sayısız sorunlarla karşılaşabilecekleri dünya ya karşı savaşçı bir kişiliğe sahip olmalarını sağlamak, bu sorunları yok edebilmelerini sağlayıp problemlerle yaşayabilme gücünü kazandırmaktır. Pi felsefesinde "yılgınlık" yoktur.

Bizler başarıya odaklanmış eğitim kadroları olarak, verimli bir eğitim öğretimin sadece saygı ve sevgi kurallarının işletildiği disiplinli bir ortamda gerçekleşebileceği inancındayız. Bu bakış açısı dahilinde ve uzun yıllara dayanan tecrübelerimize dayanarak kurumsallaşmış bir disiplin anlayışımız vardır. Buna göre; bizlerin disiplin anlayışı; ilgi, rehberlik ve denetim üzerine kuruludur. Tamamen Pi ’ye özgü bu disiplin anlayışında, öğrencilere yönelik ödül ve yaptırımlar istisnasız bir şekilde yaşam bulur. Bizler gerek kampüs içi ve kampüs dışı eğitim öğretim faaliyetlerimizin tümünde, kesintisiz ve ekonomik kaygılardan uzak bir şekilde kurallarımızı işletmeye devam ederiz.

Balgat nakliyat Ankara Kız Yurtları Ankara Kız Yurdu Ankara Kız Yurdu Ankara dedektiflik bürosu Ankara Kız Yurdu Ankaradaki Oteller Ankara Özel Kız Yurdu